WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania

Zastosowanie specjalistycznego rozwiązania do zarządzania gospodarką magazynową ma uzasadnienie w firmach w których ilości asortymentu są na tyle duże, że ważną informacją staje się nie ile towaru mamy, ale gdzie on się znajduje wraz z precyzyjnym określeniem numerów partii produkcyjnych, numerów seryjnych, dat produkcji czy terminów przydatności. Wapro Assecco to producent oprogramowania klasy ERP, które może być zintegrowane z systemem magazynowym klasy WMS.

Optymalizując pracę magazynierów zwiększa się ilość operacji magazynowych, co za tym idzie można wyposażyć ich przenośne urządzenia z czytnikami kodów kreskowych. Terminale radiowe działają po sieci WiFi i pozwalają na swobodne poruszenie się po magazynie na rejestrowanie na bieżąco operacji magazynowych. Za pomocą terminal z Windows Mobile lub tabletu z systemem Android magazynier może nie tylko rejestrować dokumenty magazynowe przyjęcia i wydania z magazynu, ale także sprawdzać zapełnienie magazynu.

Systemy Asseco Wapro pozwalają na ewidencję ilościowo wartościową i zapewniają obsługę magazynu z punktu widzenia księgowego. Wdrożenie w magazynie wysokiego składowania oprogramowania WMS, które będzie zintegrowane z systemem ERP Asseco Wapro pozwala ułatwić pracę magazynierom.

WAPRO WF-mag WMS
WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania

 

Asseco WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania pozwala ponadto na dostęp przez przeglądarkę internetową użytkownikom nie tylko w sieci lokalnej, ale także klientom i partnerom. Wykorzystanie SQL Reporting Services pozwala na szybkie i eleganckie tworzenie raportów prac magazynierów, zajętości miejsc składowania itp. Zastosowanie kodów kreskowych 1D lub 2D pozwala na szybką identyfikację pozycji, kody kreskowe mogą być odczytywane z bazy WF-mag WAPRO lub prowadzone niezależnie w samym systemie magazynu wysokiego składowania.

WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania
WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania
WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania
WAPRO Magazyn Wysokiego Składowania