Magazyn klienta

SoftwareStudio Magazyn klienta

Czy prowadzisz magazyn klienta ?

Oprogramowanie magazynowe pozwala na obsługę opakowań towaru, które wraz z dodaniem towaru zostaną automatycznie dodane na dokument magazynowy. Program magazynowy umożliwia podział ewidencji magazynowej na grupy kosztów i raportowanie z podziałem na koszty. Możesz także oznaczać miejsca składowania towarów w magazynie poprzez funkcję lokalizacji magazynowych.

Ponadto masz możliwość definiowania własnych obliczeń dla kolumn dedykowanych obliczeniowych w tabelach i raportach programu. Program magazynowy umożliwia scalanie towarów na PZ (kilka paczek w komplet) oraz grupowanie towarów w biblioteki (zestawy).

Magazynowy program to obsługa numerów seryjnych towarów. Czyli unikalnych identyfikatorów każdej sztuki towaru. Numery seryjne można śledzić w raportach i drukować na dokumentach.
Kompletacja w programie magazynowym umożliwia tworzenie produktów na podstawie surowców. Magazyn online to wiele funkcji w jednym miejscu.

WMS program magazynowy

Wydania i przyjęcia do magazynu jakie oferuje magazyn klienta. Wprowadzaj produkty do magazynu i wydawaj je przy pomocy dokumentów przyjęcia, wydania, przesunięcia międzymagazynowego. Możesz również utworzyć te dokumenty automatycznie na podstawie dokumentów sprzedaży i zakupu. WMS program magazynowy zorientowany jest na częste wykonywanie powtarzalnych czynności. Współpraca z czytnikami kodów kreskowych jest tutaj na porządku dziennym. Możliwość zintegrowania go z produkcją czy transportem jest dodatkowym atutem.

 

 

Magazyn klienta
Picking List
Magazyn

Picking List

W najbardziej podstawowym sensie WMS to aplikacja, która pomaga kontrolować i zarządzać codziennymi operacjami magazynu. Jednak dobry WMS zrobi znacznie więcej. Zapewni Ci widoczność i kontrolę niezbędną do efektywnego zarządzania magazynem i zapewnienia płynnego przebiegu operacji.

Inwentaryzacja w magazynie
Program WMS

Inwentaryzacja w magazynie

Oprogramowanie systemu zarządzania magazynem i Webordering mogą pomóc firmom zaoszczędzić czas i pieniądze. Oprogramowanie może zautomatyzować wiele zadań kierownika magazynu, w tym kontrolę zapasów, kompletację zamówień i wysyłkę. Oznacza to, że firmy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, nie musząc zatrudniać tylu osób do wykonywania tych zadań. Oprogramowanie może również pomóc firmom w śledzeniu poziomów zapasów i upewnieniu się, że zawsze są zaopatrzone we właściwe produkty.

CRM dla handlowca
Magazyn

CRM dla handlowca

Firmy logistyczne stale rozwijają się i dostosowują do zmieniających się potrzeb rynku. Wraz z rozwojem technologicznym pojawiają się nowe wyzwania, na które muszą znaleźć odpowiedź. Jednym z kluczowych obszarów, który wymaga efektywnych narzędzi, jest zarządzanie magazynem oraz relacje z klientami.

Magazyn klienta
5. Rozwiązania

Magazyn klienta

Prowadzenie magazynu w imieniu klienta to jedna z usług oferowanych przez firmy 3PL. Polega na tym, że firma logistyczna zajmuje się kompleksową obsługą magazynową towarów klienta, w tym ich składowaniem, kompletowaniem, przyjmowaniem i wysyłką.

Kompletacja zleceń
Magazyn

Kompletacja zleceń

Jeśli Twoja firma poszukuje wydajnego i niezawodnego systemu zarządzania magazynem (WMS), powinieneś rozważyć WMS firmy Warehouse Management Solutions (WMS). WMS to kompleksowy system, który dostarcza użytkownikom dane o stanach magazynowych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu mogą podejmować świadome decyzje dotyczące stanów magazynowych i zamówień. System oferuje również szereg funkcji o wartości dodanej, takich jak śledzenie zamówień, etykietowanie produktów i kody kreskowe.

Magazyn klienta