Kody kreskowe

Kody kreskowe
W dzisiejszym świecie biznesu czas to pieniądz. Dlatego aplikacje i kody kreskowe WMS Magazine są tak cennym narzędziem. Ten system pomaga śledzić stany magazynowe i klientów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz maksymalnie efektywnie wykorzystać swój czas i zasoby. System aplikacji i kodów kreskowych WMS Magazine jest łatwy w użyciu i instalacji. Dzięki temu systemowi możesz szybko śledzić swoje zapasy. Możesz nawet użyć go do śledzenia klientów i sprzedaży. System WMS Magazine Applications and Barcodes jest niezbędnym narzędziem dla każdej firmy.
Magazyn

Wstęp

WSTĘP – program magazynowy WMS.net do obsługi magazynu wysokiego składowania. Magazyn Wysokiego Składowania Komisjonowanie Magazyny wysokiego składowania to obiekty służące do przechowywania dużych ilości towarów.

Magazyn Wysokiego Składowania

Transakcje KNKON_GRID.ASPX

Współczesny krajobraz biznesowy jest bardzo konkurencyjny. Aby wyprzedzić konkurencję, firmy muszą zoptymalizować swoje operacje i usprawnić procesy. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest użycie oprogramowania systemu zarządzania magazynem (WMS).

transport
Magazyn

Awizacja w transporcie

System kontroli magazynu (WCS) to rodzaj oprogramowania, które służy do zarządzania i koordynowania działań magazynu. WCS może służyć do śledzenia poziomu zapasów, planowania i realizacji zamówień oraz monitorowania wydajności magazynu. Wiele aplikacji WCS zawiera również funkcje umożliwiające firmom automatyzację operacji magazynowych.

KODY KRESKOWE – Program Studio Magazyn WMS.net potrafi generować wiele standardowych kodów kreskowych zarówno w technice kodowania 1D jak i 2D. Spraw, aby Twoja firma działała sprawniej dzięki systemowi WMS and Barcodes. Ten system pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.

Kod kreskowy lub kod paskowy (bar code) – graficzna reprezentacja informacji poprzez kombinację ciemnych i jasnych elementów, ustaloną według symboliki (reguł opisujących budowę kodu, np. jego wymiary, zbiór kodowanych znaków, algorytm obliczania cyfry kontrolnej i inne) danego kodu.

W trakcie odczytywania kodu techniką skanowania, światło pochodzące z czytnika, uformowane w cienką wiązkę laserową, przesuwa się wzdłuż czytanego kodu, w danym momencie oświetla niewielki punkt kodu, następnie światło to jest odbijane przez jasne elementy kodu (przerwy), a pochłaniane przez jego ciemne elementy (kreski, pola). Światło odczytuje fotodioda, odbite od przerw powoduje powstanie w czytniku silniejszych sygnałów elektrycznych, natomiast w wyniku braku odbicia (kreski) powstają sygnały słabsze. W zależności od grubości kresek/przerw, różny jest też czas trwania poszczególnych sygnałów. Czas trwania każdego impulsu koduje informacje, które są tłumaczone przez dekoder czytnika na cyfry, litery lub inne znaki i przesyłane do komputera.

Najczęściej stosowane