Motorola MC9190-G

skanowanie
Na rynku istnieje wiele różnych typów WMS, od prostych systemów zarządzania zapasami po złożone rozwiązania na poziomie przedsiębiorstwa. Typ WMS, który jest najlepszy dla danej firmy, będzie zależał od wielu czynników, w tym od wielkości i złożoności operacji, rodzaju przechowywanych produktów oraz poziomu integracji z innymi systemami.
Nowoczesny magazyn
Magazyn

Nowoczesny magazyn

System zarządzania magazynem (WMS) jest kluczowym elementem łańcucha dostaw i służy do śledzenia zapasów, zarządzania kompletacją i wysyłką oraz kontroli operacji magazynowych. Aplikacje WMS są używane w połączeniu z systemem zarządzania magazynem, aby usprawnić operacje i poprawić wydajność.

miejsca składowania
Magazyn Wysokiego Składowania

Dopisanie nowego miejsca składowania

WMS może być cennym narzędziem do usprawnienia operacji magazynowych. Automatyzując zadania i wykorzystując technologie kodów kreskowych i skanowania, WMS może pomóc w poprawie wydajności i dokładności w magazynie.

Magazyn

Partie produkcyjne i daty ważności

Skuteczne zarządzanie magazynem wymaga zastosowania efektywnego systemu zarządzania informacją (IMS). IMS pomaga w dokładnym i wydajnym prowadzeniu magazynu, umożliwiając szybkie i niezawodne wyszukiwanie informacji o lokalizacji, ilości i stanie towarów przechowywanych w magazynie.

W przeszłości wiele magazynów wykorzystywało system oparty na dokumentacji papierowej do śledzenia poziomu zapasów. Ten system był podatny na błędy i był bardzo czasochłonny. Wraz z pojawieniem się komputerów i technologii kodów kreskowych opracowano systemy zarządzania magazynem (WMS).

MOTOROLA MC9190-G – Urządzenie MC9190-G gwarantuje dostęp do najnowocześniejszej technologii skanowania, która umożliwia skanowanie różnych rodzajów kodów kreskowych, z małej i dużej odległości, a także skanowanie kodów uszkodzonych lub zabrudzonych. Małe firmy o prostych operacjach mogą poradzić sobie z podstawowym systemem zarządzania zapasami, podczas gdy większe firmy lub te, które prowadzą bardziej złożone operacje, będą potrzebować bardziej niezawodnego rozwiązania.

Kompleksowy WMS powinien zawierać następującą funkcjonalność:

  • Zarządzanie zapasami: Obejmuje to możliwość śledzenia poziomów zapasów, lokalizacji zapasów oraz ruchów produktów do i z magazynu.
  • Zarządzanie zamówieniami: Obejmuje to możliwość tworzenia, śledzenia i realizacji zamówień klientów.
  • Wysyłka: obejmuje to możliwość generowania etykiet wysyłkowych, śledzenia wysyłek i interfejsu z przewoźnikami.
  • Odbiór: Obejmuje to możliwość śledzenia przychodzących przesyłek, weryfikacji odbioru towarów i odkładania otrzymanych towarów w odpowiednie miejsce.
  • Kompletacja: Obejmuje to możliwość generowania biletów kompletacji, śledzenia postępu kompletacji i sprawdzania, czy zostały wybrane właściwe produkty.
  • Odkładanie: Obejmuje to możliwość śledzenia przychodzących przesyłek, weryfikowania odbioru towarów i odkładania otrzymanych towarów w odpowiednie miejsce.
  • Raportowanie: Obejmuje to możliwość generowania raportów o poziomach zapasów, statusie zamówienia, postępie wysyłki i nie tylko.

MC9000

Dysponując kolejną generacją bardzo udanych urządzeń MC9000-G, przekonasz się, że skanowanie nigdy nie było tak proste, przede wszystkim dzięki uproszczeniu namierzania i skanowania kodów kreskowych oddalonych o kilka centymetrów lub kilka metrów, znajdujących się na górnych półkach w magazynie lub schowanych głęboko w przestrzeni towarowej ciężarówki.

Niezależnie od tego, czy używasz aktualnie jedno- lub dwuwymiarowych kodów kreskowych, lub chcesz przejść na technologię dwuwymiarową, aby wprowadzić kody kreskowe GS1, umożliwiające rozwój systemu zarządzania zapasami, nasze rewolucyjne rejestratory obrazu 2D zapewniają wydajność urządzenia laserowego oraz łatwe skanowanie wielokierunkowe wszystkich rodzajów kodów kreskowych.

Nowy wyświetlacz skanera Motorola MS9190 ;z podświetleniem o dużej rozdzielczości umożliwia łatwe oglądanie, niezależnie od oświetlenia — od zaciemnionych zakątków w magazynach, po jasne światło słoneczne na rampie lub płycie załadunkowej.

Dzięki zwiększonej mocy obliczeniowej i większej pamięci, pracownicy mają dostęp do tak samo szybkiej i niezawodnej aplikacji, z jakiej korzystają na co dzień w swoich komputerach. A ponieważ model MC9190-G jest kompatybilny ze wszystkimi akcesoriami serii MC9000, można w oszczędny sposób udoskonalić swoje wyposażenie o najnowsze osiągnięcia technologii komputerów przenośnych — bez potrzeby nabywania nowych baz, kabli, zestawów słuchawkowych i futerałów.

Rejestrator dalekodystansowy w skanerze, model SE4600, umożliwia skanowanie kodu kreskowego z odległości od ;20,32 cm ;do nawet ;9,14 ;niezależnie od warunków oświetleniowych — bez potrzeby stosowania specjalnych etykiet odblaskowych.

Model SE4500-DL został opracowany z myślą o skanowaniu kodów kreskowych o średniej lub dużej gęstości, które stosuje się w prawach jazdy i innych dokumentach identyfikacyjnych, dzięki czemu doskonale sprawdza się na przejściach granicznych oraz w służbie zdrowia i w branży elektronicznej.

Dwuwymiarowy rejestrator obrazu ogólnego przeznaczenia, model SE4500-SR, zapewnia najlepszy zakres i wydajność podczas skanowania jedno- i dwuwymiarowych kodów kreskowych o średniej i niskiej gęstości.

Jeżeli konieczne jest skanowanie jedynie kodów jednowymiarowych, dwie opcje umożliwiają przystosowanie urządzenia MC9190-G do określonych warunków skanowania. Nowy model SE960 został zaprojektowany z myślą o skanowaniu średniozakresowym z bliska, podczas gdy SE1524 umożliwia natychmiastowe skanowanie kodów jednowymiarowych.

Server

Server wymaga aplikacji elastycznych i stabilnych.

Łączność bezprzewodowa

Funkcjonowanie w każdej bezprzewodowej sieci LAN
Wyposażone w trzy tryby pracy radio 802.11a/b/g, kompatybilne ze
standardem CCX v4 umożliwia połączenie z siecią WLAN 2,4 Ghz i
5 Ghz dla efektywnej kosztowo łączności głosowej i przesyłu danych
w biurach i hot spotach. Wsparcie dla standardu 802.11a umożliwia
segmentację pakietów głosowych w celu zapewnienia wysokiej jakości
głosu; obsługa sieci VoWLAN umożliwia korzystanie z przystępnych
cenowo usług komunikacji głosowej. Bluetooth® w wersji 2.1 o zwiększonej prędkości przesyłania danych (EDR)
zapewnia bezprzewodowe połączenie z większą liczbą typów urządzeń,
włącznie z modemami, drukarkami, zestawami słuchawkowymi itd.,
upraszczając zestawianie urządzeń w pary, zwiększając bezpieczeństwo
i redukując zużycie energii.

Nowy skaner Motorola MC9190-G

Niezależnie od wybranego aparatu użytkownicy zawsze
otrzymują gwarancję prawidłowego skanowania za
pierwszym razem, która gwarantuje utrzymanie działalności
i większą wydajność pracowników — wszystkie nasze
urządzenia umożliwiają skanowanie zadrapanych,
brudnych i źle wydrukowanych kodów, które są
powszechnie spotykane w magazynach wewnętrznych
i zewnętrznych oraz w warunkach dystrybucyjnych. Udoskonalono to, co i tak było najlepsze.
Model MC9090-G jest powszechnie znany ze swej
wytrzymałości — jednak MC9190-G wyznacza nową jakość
w tej dziedzinie. Podobnie jak jego poprzednik, model
MC9190-G przeszedł wszystkie wiodące branżowe testy
wytrzymałości, niezawodności po oddziaływaniu gorąca,
zimna, pyłu, deszczu i rozlania filiżanki kawy — a także
test 2000 następujących po sobie uderzeń w naszym obrotowym
bębnie do wstrząsów.

Magazyn to zaplanowana przestrzeń do efektywnego składowania i przemieszczania zapasów niezbędnych do zapewnienia wymaganego poziomu obsługi klienta oraz zachowania ciągłości procesu technologicznego. Natomiast podstawowe parametry charakteryzujące magazyn to jego przepustowość i wielkość. Zapewnienie odpowiedniej przepustowości magazynu zależnej od poziomu mechanizacji prac magazynowych, czynności przeładunkowych, przemieszczania, składowania oraz wydawania. Zalety systemu magazynowego WMS.

Dlaczego zalety systemu magazynowego wms?

Zalety systemu magazynowego WMS, czyli Magazyn to zaplanowana przestrzeń do efektywnego składowania i przemieszczania zapasów niezbędnych do zapewnienia wymaganego poziomu obsługi klienta oraz zachowania ciągłości procesu technologicznego. Natomiast podstawowe parametry charakteryzujące magazyn to jego przepustowość i wielkość. Zapewnienie odpowiedniej przepustowości magazynu zależnej od poziomu mechanizacji prac magazynowych, czynności przeładunkowych, przemieszczania, składowania oraz wydawania.


Systemy zarządzania magazynem

Ulepszone raportowanie: WMS może pomóc ulepszyć raportowanie, zapewniając wgląd w poziomy zapasów, status zamówienia, postęp wysyłki i inne. Może to pomóc w usprawnieniu procesu decyzyjnego i poprawie wydajności operacyjnej.

zalety systemu magazynowego wms,systemy zarządzania magazynem,oprogramowanie magazynowe

Decyzje o doborze parametrów rozmieszczenia zapasów w strefie składowania

WMS może pomóc ulepszyć odkładanie poprzez śledzenie nadchodzących przesyłek i weryfikację odbioru towarów. Może to pomóc w obniżeniu kosztów odkładania i poprawie dokładności odkładania.

zalety systemu magazynowego wms,decyzje o doborze parametrów rozmieszczenia zapasów w strefie składowania,program do magazynu

Polskie programy do magazynowania

WMS może pomóc w usprawnieniu kompletacji poprzez generowanie biletów kompletacji i śledzenie postępów kompletacji. Może to pomóc w obniżeniu kosztów kompletacji i poprawie dokładności kompletacji.

Polskie programy do magazynowania

zalety systemu magazynowego wms,polskie programy do magazynowania,wms wapro wfmag

Oprogramowanie klasy WMS

WMS może pomóc usprawnić odbiór poprzez śledzenie nadchodzących przesyłek i weryfikację odbioru towarów. Może to pomóc w obniżeniu kosztów odbioru i poprawie jego dokładności.

Oprogramowanie klasy WMS

zalety systemu magazynowego wms,oprogramowanie klasy wms,system wms

Zastosowanie programu magazynowego

WMS może pomóc ulepszyć wysyłkę poprzez generowanie etykiet wysyłkowych i śledzenie przesyłek. Może to pomóc w obniżeniu kosztów wysyłki i poprawie jej dokładności.

Zastosowanie programu magazynowego

zalety systemu magazynowego wms,zastosowanie programu magazynowego,oprogramowanie magazynowe

Wagi paletowe

WAGI PALETOWE – Proces ważenia palet odbywa się fizycznie na wadze elektronicznej wyposażonej w moduł…

aplikacja internetowa

Zarządzania Bazą Danych SQL

Przy podejmowaniu decyzji o miejscu przechowywania towarów w magazynie należy wziąć pod uwagę wiele czynników….